Loading...
Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: вул.Соборна, 23 смт Петропавлівка

Kraj: UA

Województwo: Дніпропетровська

Typ szkoły: загальноосвітня

Strona www: https://pss2.dnepredu.com/uk/site/our-school.html

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Петропавлівська-загальноосвітня-школа-І-ІІІ-ступенів-2-2299095820408111/photos

Liczba uczniów: 571

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням - сучасний навчальний заклад, у якому поєднуються класичні принципи педагогічного процесу та активно запроваджуються інноваційні технології. Школа займає особливе місце в освітній системі селища. Вона є осередком культурного та освітнього життя. У школі сучасні навчальні кабінети. Є 2 спортивних зали, актова зала, арт-студія та хореографічний кабінет. Заклад освіти першим в районі впровадив інклюзивне навчання. У школі працюють різноманітні за напрямами гуртки: спортивні( футбол, баскетбол, волейбол), хореографічний, вокальний , декоративно-прикладного мистецтва та художня обробка деревини, військово-патріотичний «Джура», краєзнавчий. Лідерські якості учні набувають у Центрі дитячої ініціативи (орган учнівського самоврядування). У навчальному закладі функціонує кімната-музей історії школи. Особлива увага надається вивченню іноземних мов. Крім обов'язкового вивчення англійської та німецької учні мають змогу відвідувати факультативи з іспанської та польської мов. На базі школи діти можуть отримати професії водія та швеї. Члени учнівського та педагогічного колективу є активними учасниками міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та проектів “Енергоефективні школи», “Всесвітній День Гідності» , волонтерський проект “Палаючі серця”, “Найбільший урок у світі», “Наймасовіший урок добра», участь у проектній школі з використання освітньої онлан- платформи “Stories that move”.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Петропавлівка знаходиться у Західному Донбасі - центрі вугільної промисловості України. Це шахтарський край, де безмежні поля межують з рукотворними горами-териконами. На території селища знаходиться Свято-Петропавлівський храм- пам'ятка архітектури ХVIII століття. Пам'ять про скіфів зберігають кургани, кам'яні баби. Славиться селище видатними людьми. Серед них Євген Березняк - легендарний розвідник, який у роки 2 світової війни врятував польське місто Краків від знищення. Туристи зможуть відвідати історико-краєзнавчий музей, кімнату Афганської слави, меморіальний комплекс та алею Героїв, культурний центр "Квітка", музей народної поетеси Ф.Карпенко. Природною окрасою місцевості є Петропавлівські лимани - ландшафтний заказник, де водяться різноманітні водяно-болотні птахи, понад 100 видів. По території району протікають річки Бик та Самара. Можна познайомитися з художніми промислами, які розвиваються на території: лозоплетіння, сіноплетіння, вишивка, ковальство та обробка дерева.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Ми готові співпрацювати з громадсько активними школами, де розвиваються лідерські якості учнів, поважають демократичні цінності та дотримуються прав людини. Маємо намір створити проекти за такими напрямами: екологічний, історико-краєзнавчий, соціальний, туристично-спортивний. Хочемо обмінятися досвідом щодо впровадження інклюзивного навчання, волонтерських проектів, мистецьких заходів. Маємо змогу співпрацювати онлайн і офлайн режимах. Готові прийняти делегацію дружньої школи з обміну досвідом та для набуття практичних навиків міжнародної співпраці.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Юлія Варламова

Email: varlyulya29@gmail.com

Rola w szkole: Заступник директора з виховної роботи

Języki: українська, російська


Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням
Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням
Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням
Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE