Loading...
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: вул. Макаренкака, 15

Kraj: UA

Województwo: Сумська

Typ szkoły: державна загальноосвітня школа

Strona www: https://www.sites.google.com/site/bilopschool1/home

Liczba uczniów: 487

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Рік заснування закладу – 1912.За столітню історію існування в школі створена система навчання й виховання, яка забезпечує атмосферу творчого пошуку учнів та вчителів, їх плідну співпрацю. Наш неповторний стиль знаходить відображення в змісті,технологіях навчання,в оформленні кабінетів,інтер’єру школи, у зовнішньому вигляді учнів і педагогів,їхній культурі,свободі та розкутості,умінні цінувати живу думку,в утвердженні життєвого оптимізму.Все це є свідченням того,що ми створюємо сучасну українську школу ХХІ століття в європейському баченні. Учні гідно представляють сучасну українську молодь на різноманітних заходах та презентаціях. Учнівське самоврядування-це представницький орган,який виражає та захищає права та інтереси учнів,забезпечує потреби учнів в школі,здійснює контроль над виконанням обов'язків учнями,є організатором та співучасником шкільного життя. Позакласна робота спрямована на поглиблення та застосування знань на практиці,розширення кругозору учнів,формування наукового світогляду.Не менш важливим є вироблення умінь і навичок самоосвіти,розвиток творчих здібностей,організація дозвілля, культурного відпочинку.Учні-активні учасники міжнародних проектів eTwinning, GoCamp- неодноразово отримували національні та європейські відзнаки за активну участь у проектах.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Історія міста дуже давня. Давньоруське городище Вир було прикордонною фортецею, створеною князем Мономахом для боротьби з половцями.В середині 13 ст. місто було зруйновано внаслідок монголо-татарської навали. Білопілля було створено в середині 17 ст. Тут була велика кількість багатих купців, на кошти яких було збудовано чимало споруд,частину з яких можна побачити сьогодні:це і приміщення земської школи (яка є частиною комплексу споруд нашої школи),жіночої гімназії,міського банку,земської лікарні ,будинку купця Морозова і письменника Олеся та ін.Раніше у місті було 9 церковале внаслідок більшовицьких експериментів до нашого часу збереглося дві найдавніші. З історією міста пов’язана життя видатного педагога-експериментатора А.Макаренка,який народився і ходив тут до школи.У Білопіллі минули дитячі та юнацькі роки поета О.Олеся.Перші проби пензля здійснив у нашому місті всесвітньо відомий художник К.Малевич.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Взаємозбагачення культурного світогляду, подолання ментальних бар’єрів, розвиток лідерських навичок та креативності учнів. Встановлення партнерських зв’язків для обміну досвідом, створення різноманітних проектів та спільного розв’язання проблем.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Інна Кривохижа

Email: innabelcherry@gmail.com

Rola w szkole: Вчитель англійської мови

Języki: Українська, англійська, російська


Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE