Loading...
Щирецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: с.м.т. Щирець, вул. П.Адермаха, 22

Kraj: UA

Województwo: Львівська

Typ szkoły: загальноосвітня

Strona www: schyrez2.blogspot.com

Liczba uczniów: 380

Wiek uczniów: 6-18


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Школа – це маленька держава… Так колись казав мудрий педагог О.А. Захарченко. У цій державі мають бути особливі закони, звичаї та традиції, сутність та спрямованість яких визначається ідеями та мріями, нарощуються багатою фантазією і бажанням залишити після себе добрі справи. Головною метою навчальних закладів, про що зазначено в Національній стратегії розвитку освіти, є створення умов для розвитку й саморозвитку кожної особистості, формування покоління, «здатного навчатись упродовж усього життя». Як навчальний заклад, маємо свою Програму перспективного розвитку, у якій запланована стратегія перетворення закладу у сучасну навчально-виховну установу, що відповідає потребам майбутнього. Головним для школи вибраний такий вид педагогічної діяльності, що базується, насамперед, на всебічній діагностиці, навченості, навчальних можливостей учня, мислення, домінуючого виду пам’яті й сприйняття навчального матеріалу, моральних можливостей особистості учнів, рівня інтелекту учнів, вольового, емоційного, мотиваційного розвитку. Наш заклад вбачає свою місію так: «Об’єднана ідеями партнерства, шляхом злагодженої роботи команда педагогів, дітей та їх батьків працює над створенням ситуацій успіху всіх учасників навчально-виховного процесу, прагне навчити дітей жити у світі, який постійно змінюється». Наш педагогічний колектив складається з людей різних за віком і досвідом педагогічної роботи, характером і комунікабельністю, інтересами і темпераментом.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Щирець розташований в Опіллі на правому березі річки Щиркою, притоки Дністра, за 25 км на південний захід від Львова на залізничній лінії Львів — Стрий — Чоп. Щирець — селище міського типу, яке уперше згадується в літописі 1113 р. Стародавній Щирець був фортецею, оточеною мурами, підступитись до якої було доволі важко. У XIII ст. Щирець нищать монголо-татарські війська, a 1397 р. польський король Владислав II Ягайло надає містові магдебурзьке право. Щирець пишається своїми земляками, які вписали славні сторінки в культуру і науку України і світу. А їх немало: художники І. Щирецький, Ф. Сенькович, О. Курилас, генерал Станіслав Мачек. П’ять років проживав у Щирці письменник Лесь Мартович, учителював у місцевій школі лауреат Державної премії України ім. Тараса Шевченка письменник Роман Іваничук. Сьогодні селище Щирець відоме визначними архітектурними пам'ятками, які походять із середньовіччя.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Міжнародна співпраця, участь у міжнародних програмах та проектах є одним із основних пріоритетів розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, на принципах розуміння та довіри молодь навчається разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.Основні завдання: - розвиток освітніх обмінів, забезпечення міжнародної мобільності вчителів та учнів; - участь у спільних з партнерами по співробітництву програмах і проектах; - сприяння вчителям у підвищенні професійної майстерності; - ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії - спільна участь у екологічних проектах.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Анна Войцеховська-Штаблава

Email: annawojcie@wp.pl

Rola w szkole: вчитель

Języki: українська, російська, польська


Щирецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради
Щирецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради
Щирецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради
Щирецький  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE