Loading...
Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: вулиця Красна 8, с.Плоске

Kraj: UA

Województwo: Полтавська

Typ szkoły: середня

Strona www: https://sites.google.com/site/ploskivskazosiiiist/

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/280146226280468, https://www.facebook.com/groups/970745130053943

Liczba uczniów: 50

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Школа розташована у сільській місцевості в 25 кл. від м. Полтава. У школі є всі необхідні кабінети, комп'ютерний клас, їдальня,спортивний зал та спортивна площадка. Діє спортивний гурток та гурток художньої самодіяльності. У школі працює Євроклуб та клуб Роберта Бернза, який зареєстровано у Світовій Федерації Р. Бернза у Шотландії. Школа також зареєстрована на міжнародній програмі eTwinning та реалізує на ній міжнародні проєкти.


Atrakcje w miejscowości i regionie
У школі є кімната-музей Р. Бернза, відомого шотландського поета, кімната-музей Олександра Ковіньки, письменника-гумориста, який народився у нашому селі та куточок Анатолія Григоренка, який народився у нашому селі та навчався у нашій школі. Також є Бабусина Світлиця. Наш район відомий решетилівською вишивкою (білим по білому), килимарством та гобеленами.Тож є Всеукраїнський центр вишивки та килимарства, майстерня художніх промислів. Полтавщина- це колиска відомих письменників, тому є багато музеїв цих письменників. Є пам'ятник галушці, так як Полтавщина відома своїми полтавськими галушками.В Опішні розташований Всеукраїнський центр гончарства. В одному із сел є Музей весілля, де можна побачити все дійство. А також на Полтавщині є піраміди.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Шукаємо партнерські школи для створення та реалізації проєктів.Нас цікавлять теми екологічного та культуролочічного ( традицшї, мистецтво) спрямування. Також тема розвитку громад та освіти. Зацікавлені у вчителько-учнівському обиіні.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Таїса Хриплива

Email: olin1960@ukr net або taisakhryplyva@gmail.com

Rola w szkole: учитель англійської мови

Języki: український, російський, англійський


Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
Плосківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE