Loading...
ЗЗСО І-ІІІст.смт.Нижанковичі
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: вул.Костюшко,24 смт.Нижанковичі Самбірського району Львівської області 82011 Україна

Kraj: UA

Województwo: Львівська

Typ szkoły: ЗЗСО І-ІІІст.

Strona www: schkolanyzankovychi@ukr.net

Liczba uczniów: 230

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
У 1908році було закладено перший камінь у будівництво школи і закінчилось воно у 1914 році.ЗЗСО І-ІІІст.носить ім'я Григорія Піпського героя бою під Крутами, який вчився у нашій школі.У школі працює 36 вчителів і навчається 230 учнів.Активно працює учнівський парламент школи. Працюють спортивні секції, мистецькі гуртки та літературна студія "Свіча у свічаді". Діти займаються у музичній школі, де вчаться грати на бандурі, акордеоні, скрипці. Виступають на різних фестивалях та конкурсах. Учні та вчителі беруть акиивну участь у житті селища. У школі вивчають дві іноземні мови: англійську та польську.Випускники нашої школи навчаються у вузах Польщі.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Селище Нижанковичі розташоване на кордоні з Польщею за 13 кілометрів на південь від міста Перемишль.Займає площу 439га.Має свій герб та прапор.Магдебурське право містечко отримало в 1408 році,де проживали українці,поляки,євреї.Міська ратуша була побудована у 1759 році.У селищі є три церкви та один костел, середня школа, професійний ліцей, залізнична станція, народний дім, садочок та приватні підприємства. також пр икордонна застава.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
До співпраці шукаємо школу для обміну культурою, народними звичаями, кухнею . Спілкування між учнями, вчителями та родинами. Спільною організацією літніх таборів та спортивних змагань, спільних екскурсій. Будемо раді знайомству з різних регіонів Польщі.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Світлана Бахівська

Email: sbah73@ukr.net

Rola w szkole: Заступник директора з виховної роботи

Języki: український, польський


ЗЗСО І-ІІІст.смт.Нижанковичі
ЗЗСО І-ІІІст.смт.Нижанковичі
ЗЗСО І-ІІІст.смт.Нижанковичі
ЗЗСО І-ІІІст.смт.Нижанковичі
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE