Loading...
Навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10"
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: вул. Бульварна, 5, м. Марганець, Дніпропетровська обл., 534007

Kraj: UA

Województwo: Дніпропетровська

Typ szkoły: державна

Strona www: https://sites.google.com/lichey10.net/lichey10/

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/desjatka1

Liczba uczniów: 860

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Діти віком від 6 до 17 років. Після закінчення школи вони можуть вступати до коледжів або професійно -технічних училищ після 9 класу та університетів після 11 класу. Батьки беруть активну участь у різних шкільних заходах, в яких беруть участь і їх діти. Усі здобувачі освіти мають відвідувати школу з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до ранку16:00, в залежності від кількості занять та часу початку занять. Вивчаються англійська польська та французька мови. Учителі постійно працюють над удосконаленням організації освітнього простору завдяки технологіям, співпрацюючи зі своїми колегами та участі здобувачів. НВК «Ліцей-СЗШ № 10» щороку бере участь у інноваційних проектах, в до участі в яких залучені здобувачі освіти школи, а також має потужну проектну команду під керівництвом учителя англійської мови Я.В. Цикункової (eTwinning, EuroQuiz, З двох зроби три), яка є активним учасником міжнародних та всеукраїнських проектів. Команда має великий досвід співпраці на міжнародному рівні та успішні проекти-переможці, учасники групи беруть активну участь в еко проектах громади и(https://englishschoolbox.blogspot.com/). В школі працює зразковий хореографічний ансамбь БРАВО, переможець національних та міжнародних конкурсів, гордість міста. Школа оснащена 11ма STEM лабораторіями та 5 класами, які мають сучасне обладнання.В школі активно працює шкільний парламент, який охоплює повністю роботу закладу поза навчальними заняттями. Здобувачі освіти закладу займаються професійно спортом.


Atrakcje w miejscowości i regionie
На території громади розташовано чимало зелених куточків. Окрім залишків Великого Лугу, Великий Луг - історична назва місцевості, величезних річкових плавнів, які розміщувалися у XVI - XVIII столітті нижче порогів на лівому березі річки Дніпра між Дніпром і його лівою притокою Конкою, по якій у XVIII столітті проходив кордон з Кримським ханством. Уся ця місцевість належала Запорізькій Січі. З Великим Лугом нерідко ототожнювалося все Запоріжжя, є в громаді й інші заповідні місця. Останнім часом тут усе більше розвивається туризм. В передмістях знайдені сліди Черняхівської культури, скіфські поселення, старовинні козацькі кам’яні хрести. Та найбільшою гордістю жителів є те, що в далекому XVI столітті тут була перша Запорозька Січ – Томаківська. В цих місцинах бували і Богдан Хмельницький з сином Тимофієм, і видатний кошовий отаман Іван Сірко. В передмісті сучасного Марганця розташована пасіка Сірка – сірківка. ПАСІКА СІРКА -етнофестиваль регіону з 2018 року.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Яна Цикункова

Email: jana1325@gmail.com

Rola w szkole: учитель іноземних мов

Języki: англійська, німецька, українська, польська (початковий рівень)


Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE