Loading...
Хотинський опорний заклад загальної середньої освіти Хотинської міської ради
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: 60000, м. Хотин, вул. Івана Франка, 8

Kraj: UA

Województwo: Чернівецька область

Typ szkoły: Державна

Strona www: вул. Івана Франка, 8

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/khotynozzso/

Liczba uczniów: 789

Wiek uczniów: 6-17 років


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Хотинський опорний заклад утворений у 2020 році відповідно до нового освітнього законодавства в Україні. Втім, історію свою веде з далекого 1965 року, коли в маленькому містечку на березі р. Дністер побудували нову школу. Сьогодні, наш заклад відомий як в Україні, так і за кордоном. Наші учні - переможці як освітніх, так і творчих Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів. У школі діє учнівське самоврядування, де має змогу самореалізуватись молодь 13-17 років. Самоврядування є переможцями та реалізаторами Міжнародних грантових програм та проєктів від Caritas Austria, UNICEF, UPshift, Coca-cola Foundation. Школярі волонтерять на заходах різного рівня, що організовуються у нашій громаді та є постійними організаторами масових заходів школи, громади, області. Про їх діяльність детальніше можна переглянути на офіційній сторінці у Facebook: http://surl.li/ahnoy Сторінка проєкту "Врятуй чотирилапого" http://surl.li/ahnoz У Instagram: http://surl.li/ahnpf У TikTok: http://surl.li/ahnpj Крім того, школу знають за кордоном завдяки Зразковому художньому колективу народного танцю "Сяйво", який уже більше 10 років успішно працює на базі нашого закладу. Учасники колективу популяризують український народний танець як в Україні, так і за кордоном. Школярі є постійними учасниками творчих фестивалів у Італії, Румунії, Польщі, Македонії та містах України. Хореографія за посиланням: http://surl.li/ahnpn або на сторінці керівника колективу http://surl.li/ahnqg


Atrakcje w miejscowości i regionie
Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця" http://surl.li/qtom Дендропарк із зонами відпочинку http://surl.li/ahnrf Кам'янець-Подільська фортеця http://surl.li/ahnmv (26 км) Резиденція митрополитів Буковини і Далмації http://surl.li/ahnmx (68 км)


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Сподіваємось знайти партнерів для обміну досвідом у сфері діяльності учнівського та батьківського самоврядувань, залученості усіх учасників освітнього процесу до прийняття рішень, що стосуються закладу, відкритості та публічності закладу та його адміністрації; заклади освіти, які популяризують народну хореографію; створення шкільних освітніх туристичних маршрутів (а можливістю міжнародних); інклюзія та доступність; екологічні проблеми, формування свідомості розумного споживання у закладі та громаді. Якщо матимемо змогу співпрацювати, в планах зорганізувати освітній та культурний фестивалі у два етапи: у нашій громаді та громаді де розташований заклад-партнер. Крім того, запрошуємо школярів до колаборації та обміну досвідом у реалізації проєктів учнівського самоврядування.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Тетяна Мирославівна Юрчак

Email: tanceymotto@gmail.com

Rola w szkole: Педагог-організатор, менторка учнівського самоврядування

Języki: українська, російська, англійська


Хотинський опорний заклад загальної середньої освіти Хотинської міської ради
Хотинський опорний заклад загальної середньої освіти Хотинської міської ради
Хотинський опорний заклад загальної середньої освіти Хотинської міської ради
Хотинський опорний заклад загальної середньої освіти Хотинської міської ради
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE