Loading...
Гімназія № 7 ім.Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: м. Полтава, вул.Балакіна, 2, індекс 36003

Kraj: UA

Województwo: Полтавська

Typ szkoły: Гімназія

Strona www: http://school-7poltava.at.ua/

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/269975450183241

Liczba uczniów: 297

Wiek uczniów: 6-15


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Школа у нас доволі невелика як для такого міста, але має свої особливості. По-перше, це одна з найстаріших шкіл міста. У 2022 році їй буде 120 років! Школа має багату та цікаву історію! Також у школі оригінальне самоврядування. Кожен клас - це курінь. Кожного року кожен клас обирає курінного отамана (це як міський голова), а от головним у школі є кошовий отаман (президент школи), якого ми щороку обираємо наприкінці весни шляхом голосування. Щовівторка ми проводимо засідання козацької старшини (курінний отаман та заступник отамана кожного класу), де вирішуємо нагальні питання шкільного життя та плануємо! Також у школі є традиція "Посвята у козачата". Кожного року в день Покрови (13-14 жовтня) шкільна родина посвячує першокласників у козачата. Школа носить ім*я Тараса Шевченка, тому щороку у нас традиційними є Шевченківські дні, до 200-річя від дня народження Кобзаря відкрито музейну кімнату ім.Т.Шевченка. Взагалі у школі є дуже цікаві тра красиві кабінети (це і кабінет світової літератури , кабінет літератури Полтавщини, кабінет історії козацтва) та інші. У школі є зразковий вокально-хореографічний колектив "Зоряна", який знають у місті! Ми шануємо традиції українського народу, але водночас і впроваджуємо сучасні технології та заходи (це і вебквести, і благодійні квести "Ніч у школі", свято фарб, виїздні тімбілдінги для учнів, для учителів та купа іншого).


Atrakcje w miejscowości i regionie
Полтава – чарівне і різнобарвне місто, яке по праву називається культурною столицею України. Давні традиції, переплетені з досягненнями сьогодення та помножені на привітність і щирість місцевих жителів, наче магнітом притягують до міста гостей з усіх куточків світу. Полтава - надзвичайно багате місто на цікаві місця. Полтавська битва, полтавська галушка, Біла альтанка, Хрестовоздвиженський монастир, Кругла площа, Краєзнавчий музей - це тільки маленька частина того, що можна у нас глянути! Полтава - місто, яке варто відвідати!


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Цікаві школи, які схожі за духом з нами! Цікавий обмін учнями та учителями, щоб зрозуміти освітянську "Кухню" зсередини. Такий досвід був у нашої школи, але в далекому 2004-2005 році...

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Ольга Довга

Email: costinaolya@gmail.com

Rola w szkole: учитель українсько мови та літератури, асистент учителя, координатор учнівського самоврядування

Języki: українська, російська


Гімназія № 7 ім.Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради
Гімназія № 7 ім.Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради
Гімназія № 7 ім.Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради
Гімназія № 7 ім.Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE