Loading...
НВК Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей"
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: 27400 Кіровоградська область м. Знам'янка проспект Шкільний 9

Kraj: UA

Województwo: Кіровоградська

Typ szkoły: загальноосвітня - 11 класів; старша школа профільна.

Strona www: https://znam-nvk2.at.ua

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/859403600877008/

Liczba uczniów: 888 учнів

Wiek uczniów: 6-17 років


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Школа була введена в експлуатацію в 1898 році як Знам’янське двокласне училище Міністерства Народної Освіти, в якому вивчались Закон Божий, російська мова, арифметика, геометрія, історія, географія, креслення, співи, каліграфія. Це була 2-поверхова споруда на міцному гранітному фундаменті голландської конструкції. Після перемоги більшовиків школа була підпорядкована залізниці й стала називатись "Українська залізнична семирічна школа № 1 ім. Карла Маркса".Після війни школа стала називатись «8 залізнична».В НВК №2 зараз працює Дебатний клуб, Євроклуб, мистецькі та спортивні гуртки. Створений музей школи, який постійно поповнюється експонатами. Діє ДМГО "Оберіг", яка працює над проектами з проблем місцевої громади. Довготривалі проекти "Школа-простір прав дитини", "Історія школи-історія міста", "Знам'янка-перлина Чорного лісу", "Чисте місто, чиста держава-справа всіх і кожного". Члени ДМГО "Оберіг" беруть активну участь в дитячому молодіжному русі, єврофестах, проводять тренінги з захисту прав дитини, майстер-класи, фестивалі, екскурсії для учнів молодших класів. Ми відкриті, креативні і чекаємо на нових друзів та нові можливості.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Зна́м'янка — місто в Кропивницькому районі Кіровоградської області, Розташоване на північному сході області, на вододілі басейнів Інгулу, Інгульця й Тясмину, за 40 км від обласного центру, міста Кропивницького. Візитними картками Знам'янки є урочище Чорний ліс і те, що місто є значним залізничним вузлом. Знам'янка як залізнична станція утворилася 1869 року, після того як відкрито рух поїздів на лінії Одеса — Харків. Улітку 1892 року тут перебували сім'ї композитора Миколи Лисенка та драматурга Михайла Старицького. Рідний брат Миколи Лисенка-Андрій, був головним лікарем залізничної лікарні. В Орловій Балці Микола Лисенко зустрічався з Каролем Шимановським — майбутнім видатним польським композитором, працював над оркестровкою опери «Тарас Бульба». Теплу згадку про Знам'янку й Орлову Балку залишив польський письменник Ярослав Івашкевич. Михайло Старицький написав тут драму з народного побуту «Без світу». Загадкова пам'ятка природи - Чорне озеро також наша. Чекаємо на зустріч!


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Ми ореєтуємося на однолітків, яких зацікавила історія нашого регіону, також ми поділимося досвідом проведення дебатів німецького формату "Молодь дебатує", спільні фести, проекти, майстер-класи: українська і польська кухня(разом печемо млинці, варимо наш фірмовий куліш, лісовий чай; робимо ляльку-мотанку тощо). Ми відкриті для любих ідей та проектів, Чекаємо друзів, однодумців. Колись маленького Кароля Шимановського батьки привозили на води до нашого міста, в якому зараз працює санаторій- водолікарня, яка має також своїх постійних відвідувачів і ми з вами там побуваємо та доторкнемось до історії нашого міста.Запрошуємо до Знам'янки-перлини Чорного лісу.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Світлана Філіпова

Email: filipovasvitlana66@gmail.com

Rola w szkole: вчитель історії, правознавства, громадянської освіти, керівник Дебатного клубу

Języki: український, російський, англійській(із словником)


НВК Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей"
НВК Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей"
НВК Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей"
НВК Знам'янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей"
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE