Loading...
Бережанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: м. Бережани, вул. Ст. Бандери, 2

Kraj: UA

Województwo: Тернопільська

Typ szkoły: державна

Strona www: http://berezhany-school2.edukit.te.ua/

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/school2ber

Liczba uczniów: 400

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Наша школа - це місце, де живе щастя. Тут працюють професіонали, навчаються з радістю, працюють весело, творчо, креативно. Ми беремо участь у багатьох міжшкільних та Всеукраїнських проектах, є частиною європейської спіьноти eTwinning, Тепер їочимо спробувати себе з польським партнерами.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Чи мріяли Ви колись побувати в Раю? За життя звісно! Тоді Вам до нас в Бережани. Перша писемна згадка — 1375 р. Місто було передано князем Владиславом Опольським в 1375 р. у власність бояринові Васькові Тептуховичу. Магдебурзьке право місто отримало 1530 р. Тоді король Сиґізмунд I Старий передає Бережани у власність руському воєводі Миколаю Сенявському. До Бережан 16-18 ст. містом володіли магнати Сенявські. За часи володіння містом родини Сенявських Бережани славилися своїм оборонним комплексом, а також архітектурним піднесенням. Після смерті останнього представника родини Сенявських — Адама-Миколи, замок переходить у власність Софії Сенявської та її чоловіка Олександра Чарторийського. Так замок з 1726 року потрапляє до родини Чарторийських. З другої половини XVIII ст. опиняється в руках Любомирських, і з 1816 переходить до відомої родини Потоцьких. Бережа́нський за́мок — пам'ятка оборонної архітектури в Тернопільській області


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Основна мета проекту – сприяння всебічному розвитку особистості, виховання любові до Землі, збагачення знань про свій край, країну,сусідів її історичне минуле, цікавих людей, культурні та історичні надбання , бажанні оберігати та примножувати культурні, національні та природні багатства нашої держави та свого краю. Вони займають важливе місце в системі національного виховання підростаючого покоління.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Леся Якимець

Email: lecya1705@gmail.com

Rola w szkole: вчитель географії

Języki: українська, англійська, польська слабо


Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE