Loading...
Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: Україна, Харківська область, Близнюківський район, смт Близнюки, вул. Юрка Старостіна, 2.

Kraj: UA

Województwo: Харківська область

Typ szkoły: Ліцей‎ (‎опорний заклад)

Strona www: http://blizlitsei.ucoz.ru/

Link do profilu na Facebooku: -

Liczba uczniów: 777 учнів

Wiek uczniów: 6-16 років


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Характеристика школи: приміщення старшої і молодшої школи (частина класів оснащена інтерактивним дошками), 2 комп’ютерні класи, інтерактивний комплекс для масових заходів, їдальня, спортивна і гімнастична зали, футбольний та тренажерний майданчики, стрілецький електронний тир, ресурсна кімната, шкільний інформаційно-бібліотечний центр – медіатека. Відомості про учнівське дозвілля: учнівське самоврядування, близько 20 гуртків і спортивних секцій, євроклуб. В будинку дитячої творчості: естрадна пісня, гра на музичних інструментах, гирьовий сорт, боротьба, образотворче мистецтво, шахи, футбол, волейбол, сучасні та класичні танці, космічне макетування та моделювання тощо.


Atrakcje w miejscowości i regionie
В районі є: ботанічний, ентомологічний та гідрологічний заказники місцевого значення (річки, ставки, невеликі ділянки лісу, ділянки степу (з «помешканням» бабаків, унікальними рослинами та комахами) – для прогулянок і досліджень; безкрайні сільськогосподарські угіддя (пшениця, сонях, кукурудза) – для досліджень і яскравих фотосесій). Пам'ятки археології (кургани) та історії (братські могили та пам’ятники, церкви). В Близнюках є: парк відпочинку, ставок для купання та пляж, спортивні і дитячі майданчики, зимовий каток для гри в хокей. До Харкова 2,5 години, а там: еко і зоопарки, парки атракціонів, кінотеатри, кафе, музеї… та все). Харків – місто студентів та перша столиця України.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Кого шукаємо: партнерську школу з селища чи невеликого міста. Для чого: спілкуватись, ділитись досвідом, надихати один одного, втілювати спільні проекти, разом розвиватись та вдосконалюватись. Теми: екологія, спільна історія, культурні особливості (національні традиції, побут, кулінарія), волонтерство, здоровий спосіб життя та спорт, боротьба з корупцією, активна громадянська позиція, «мовний обмін» тощо. Форми: Zoom-конференції, флешмоби, фоточеленжі, листування, відеозвернення, дистанційна робота над проектами, дистанційне навчання, дружні зустрічі.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Євгенія Ляпкало

Email: lyapkaloeg@gmail.com

Rola w szkole: Вчитель економіки і географії

Języki: Українська, російська, польська (вивчаю на рівні А1)


Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області
Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області
Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області
Близнюківський ліцей Близнюківської районної ради Харківської області
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE