Loading...
Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: m-r "Lazurnyi", 80, Pokrovsk, 85307, Donetsk Region, Ukraine

Kraj: UA

Województwo: Донецька

Typ szkoły: навчально-виховний комплекс (об'єднання), гімназія

Strona www: http://knvk2007.ucoz.ua/

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/nvk1p/

Liczba uczniów: 1177

Wiek uczniów: 6-17


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Наш навчально-виховний комплекс № 1 (середня школа І-ІІІ ступенів - гімназія) м. Покровськ Донецької області – це заклад, який прагне задовольнити потребу учнів у якісній та гнучкій освіті, забезпечити ступеневу освіту «школа» відповідно до Закону України «Про освіту». Навчальний процес забезпечується висококваліфікованими кадрами, він зорієнтований на сучасні освітні технології, на розвиток потреби саморозвитку и самовдосконалення. Ніхто з учнів не пожалкує, якщо вступить до дружньої шкільної родини і обере один із профілів, за якими здійснюється освітня підготовка у школі, адже тут ви отримаєте надійнубазу знань, що допоможе вам визначитися з майбутнім вузом, професією, а відтак – взяти участь у розбудові України та перетворенні її на високорозвинену європейську державу. В нашому НВК багато гуртків, працює євроклуб "Молодь.ua", співпрацює з eTwinning Plus.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Покровськ - невеличке місто залізничників і шахтарів. Розташоване в мальовничому місці. Це місто, де жив і працював відомий український композитор Микола Леонтович, автор "Щедрика".


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
Міжнародна співпраця, участь у міжнародних програмах та проектах є одним із основних пріоритетів розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, на принципах розуміння та довіри молодь навчається разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.Основні завдання: - розвиток освітніх обмінів, забезпечення міжнародної мобільності вчителів та учнів; - участь у спільних з партнерами по співробітництву програмах і проектах; - сприяння вчителям у підвищенні професійної майстерності; - ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії - спільна участь у екологічних проектах.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Ігор Кравцов

Email: igrkravcv809@meta.ua

Rola w szkole: учитель іноземної мови

Języki: українська, русский, English, Deutsch


Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради
Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради
Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради
Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE