Loading...
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області
pofile
Dane szkoły

Adres szkoły: с. Тайкури, вул. Шкільна, 1

Kraj: UA

Województwo: Рівненська

Typ szkoły: гімназія

Strona www: https://tajkuri.wordpress.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8/

Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1866868840266258

Liczba uczniów: 100

Wiek uczniów: 6-15


Charakterystyka szkoły (informacja o szkole, zasoby własne, samorząd uczniowski, koła zainteresowań, koła europejskie, etc.)
Школа розташована в мальовничому селі Тайкури в 7 км. від обласного центру. Учні мають змогу відвідувати музичні та спортивні школи в м. Рівне. Школа має дві будівлі (початкова школа відокремлена від середньої), У школі є великий сортзал, у дворі школи - великий сортивний майданчик. Є їдальня та бібліотека. Нажаль, немає приміщення для актової зали. В середній школі навчається 51 учень. В школі є гурток учнівського самоврядування. З вересня цього року почали діяти музичний гурток та танцювальний. Учні приймають активну участь у різноманітних заходах - урочистих годинах державного значення та культурно-мистецького напрямку. Цікавляться футболом, настільним тенісом.


Atrakcje w miejscowości i regionie
Остов Костелу св. Лаврентія 1710р., збудованого Лаврентієм Пепловським./ Руїни Замку XVII ст. князів Чаплич-Шпановських, згодом Вишневецьких./ Невеликий католицький цвинтар біля руїн Замку./ Діюча церква Пресвятої Богородиці 1731р.


Kogo i do jakiej współpracy szukamy? (tematy, obszary i formy współpracy)
У пошуку школи-партнера для організаціїї проектної діяльності між підлітками 11-16р. з метою поширення світогляду школярів. Нас цікавлять теми історичного та природничого напрямку. Спорт, ручна праця та музика також будуть цікаві нашим учням. Іноземні мови ( в школі вивчаються англійська як перша іноземна та німецька як друга) даються нашим учням важко. Але реалії нашого життя вказують на те, що іноземні мови стануть у нагоді для них у майбутньому, тому проекти в цій сфері будуть нелегкими, але, на мою думку, цікавими та корисними для наших учнів і нададуть змогу попрактикуватися в спілкуванні іноземною мовою. Особливо нас цікавить країнознавчий аспект німецькомовних країн. Інтереси підлітків Польщі хотілося б порівняти з інтересами наших підлітків. Шукаємо школу, якій сподобається наша невеличка школа західного регіону України.

Osoba do kontaktu

Imię i nazwisko: Наталія Свобода

Email: natalli.sv@ukr.net

Rola w szkole: вчитель німецької мови

Języki: українська, німецька


Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області
Realizacja: ENCODE PRO & ENCODE